Makyaj

  • Hafta içi

    09:00 - 19:00

  • Cumartesi

    09:00 - 19:00

  • Pazar

    09:00 - 19:00

MakyajBayanlar için kusursuz olmak oldukça önemlidir. Bunun için ise saçtan tırnağa her şeyin mükemmel olmasını isterler. Bunların en önemlilerinden birisi de makyajdır. Günlük yaşamda, özel günlerde her daim bakımlı olmak vazgeçilmezdir. Makyaj için ise püf noktaları olan yöntemlerde gizlidir. Bizler siz bayanların bu konudaki hassasiyetini biliyor ve tüm makyaj uygulamalarımızı özenle tamamlıyoruz. Nişan veya özel makyaj, gelin makyajı, kalıcı oje, kalıcı french, ipek kirpik ve protez tırnak gibi bakımlarınız için bizlere başvurabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kullandığımız ileri teknik ve tecrübe ile sizleri en ihtişamlı şekilde hazırlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Kalıcı makyaj uygulamamız ile her daim güzel, alımlı ve çekici olabilirken, ipek kirpik yöntemlerimiz ile de hacimli kirpiklerin kusursuz bir makyajı taşıyacağına garanti verebiliriz.

Gelin makyajı oldukça dikkat ve özen isteyen makyajlardandır, bu özel günde sizinle gün boyu canlı görünmesini istediğiniz makyajın uygulanmasında kullandığımız yöntemler ile tüm düğün boyunca kusursuz olacaksınız.

Protez tırnak ve kalıcı oje uygulamaları da bayanların vazgeçilmezlerinden. Sürekli yenilenmesi gereken ojeler, yarım yamalak bir görüntüye sahip olmasını hiçbir bayan arzu etmez. Ancak yoğun iş temposu ve yaşam koşulları nedeni ile tırnaklarınıza gerekli vakti ayıramıyorsanız, bu uygulamalar tam size göre.

Aynı zamanda kuaföre sık sık gidemiyor ve kaşlarınıza gerekli bakımı gösteremiyorsanız, kalıcı kaş uygulaması ile dilediğiniz ve size uygun ton ve modeller ile harika kaşlara sahip olabilirsiniz.

Bayanların bakımlı olmaları kendilerini önemsedikleri anlamını taşır. Bizler bunun bilincinde olarak her misafirimize ayrı ayrı ilgi ve özeni göstermekteyiz. İhtiyaçlarını iyi anlayabilen, kararsız seçimlerinde çokça destek vererek gereken metodun uygulanabilmesini sağlarız.

Önceliğimiz sizin güzelliğinizdir. Sizler güzelleştikçe daha mutlu toplumların oluşacağı kanaatindeyiz. Güzellik yalnızca doğuştan değildir, birkaç püf nokta ve gizem ister.

Bizlere kendinizi emanet edin ve yeniden kendinizi keşfetmenin tadını çıkarın.