Epilasyon

  • Hafta içi

    09:00 - 19:00

  • Cumartesi

    09:00 - 19:00

  • Pazar

    09:00 - 19:00

EpilasyonCildin kusursuz olması elbette ki epilasyondan geçmektedir. İstenmeyen tüylerle baş etmenin en temel yolu şüphesiz ki lazerli epilasyon yöntemleridir. Lazer epilasyon uygulamaları ile vücudunuz da bulunan tüm istenmeyen tüyleri kökünden yok ederek, kusursuz ve kalıcı bir pürüzsüzlüğe sahip olabilirsiniz.

Bizler epilasyon işlemleri için son teknoloji cihazları kullanarak, sizler için maksimum konforlu şekilde bu uygulamayı gerçekleştirmekteyiz. Ütüleme epilasyonu, iğneli epilasyon, Sir Ağda ve lazer epilasyon işlemleri için ileri teknik ve tecrübelerimiz ile kişisel bakımınızı sağlamaktayız.

Kişisel bakımın en önemlilerinden olan istenmeyen tüyler, bu işlemler ile kökten yok edilir ve kalıcı kusursuzluk sağlanır. Sizlere özgü belirleyeceğimiz seanslar ile tüyleriniz kökünden arındırılarak, tüm bölgelere itina ve özenle epilasyon işlemi gerçekleştirilir.

Bacaklar, genital bölge, koltuk altı-üstü dilediğiniz her bölge için epilasyon işlemini gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji cihazlar ve ekipmanlarımız ile oldukça hassas cilt tiplerine dahi uygulamalarımızı sürdürürken, kişisel bakımınız için gerekli adım ve koşulları sağlamaktayız.

Sonuç odaklı çalışmalarımız da müşterilerimiz memnuniyeti bizler için en önemli faktördür. Tüm personelimiz mahremiyetiniz ve etik değerlerimiz ile sizlere gerekli özen ve itibarı göstererek hizmet sunmaya gayret göstermekteler.