Cilt Bakımı

  • Hafta içi

    09:00 - 19:00

  • Cumartesi

    09:00 - 19:00

  • Pazar

    09:00 - 19:00

Cilt BakımıIşıltılı, temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için birçok uygulama yöntemi bulunmaktadır. Oluşan bazı durumlar cilde zarar verebilmekte. Örneğin, yoğun makyaj tortusu, lekeler, kırışıklık ve sivilceler. Ancak düzenli yapılan cilt bakımları ile tüm bunlardan arınmanız mümkün. Gündelik yaşantınızda cilt bakımınıza gerekli özeni gösteremiyor ve vakit bulamıyor musunuz? Sizlere uygun zamanlama ile belirli seanslar da bizler cildinize gereken tüm işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Cilt bakımı gençlik yıllarınız da fazla önemsemenizde ilerleyen yaşlarda büyük sorunlar teşkil edebilmektedir. Yıllarca uygulanan makyaj, hava koşulları, güneş lekeleri ve daha pek çok etken cildinize zarar verir ve zamanla yıpranır. Ancak her şeyin tedavisi olduğu gibi ciltte yenilenmek ve tedavi edilmek ister.

Bizler uygulamalarımızda öncelikle cildin ihtiyaçlarını belirleriz, ne istediğini fark eder ve yöntemlerimizi uygulamaya geçeriz. Önemli olan nokta şudur ki cildi anlıktan ziyade, kalıcı olarak iyileşmesini sağlayıcı planlamalar yaparız. Cilt yenileme, Kimyasal peeling, jetpeel gibi uygulamalarımızı seans olarak öneririz.

Kusursuz, parlak ve lekesiz bir cilt için tüm işlemlerimizi itinayla gerçekleştiririz. Vücudun en hassas bölgesi şüphesiz ki cilttir. Özellikle yüz bölgesi, boyun ve dekolte bölgesi pürüzsüzlüğü hepimizce arzulanır. Kimi zaman bu uygulamalara ihtiyaç duyar ve yenilenmek ister.

Sizler için en doğru uygulamanın tarafımızca gerçekleşeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan cilde kavuşmanızı sağlayabiliriz. Velashape, kavitasyon ve lenf drenaj ile de başlı başınca değişime hazır olun. Bu yöntem ve uygulamalarımız ile sizler bile kendinizi tanıyamayacaksınız.