Ütüleme Lazer Epilasyon Nedir ?

  • Hafta içi

    09:00 - 19:00

  • Cumartesi

    09:00 - 19:00

  • Pazar

    09:00 - 19:00

Ütüleme Lazer Epilasyon Nedir ?Vücuttaki istenmeyen tüylerin lazer yöntemi ile tedavi edilmelerinden biriside ütüleme lazer epilasyondur. Ağrısız, tahrişsiz ve leke oluşumu olmadan yapılan bir uygulamadır. Ortalama 45 dakika da tüm vücut tüylerinden arınması sağlanan ütüleme lazer epilasyon ile kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ile medikal kozmetik alanlarının da özellikle bu teknolojiye ayak uydurduğu bu yöntem ile sadece dakikalar içerisinde tüm istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkün.

Bu uygulama bir lazer tedavisi olsa da ağrısız ve kişinin konforunu sağlayıcı nitelikte geliştirilmiştir. Masaj yapılır hissiyatı veren ütüleme yöntemi, ayrıca hiçbir yan etkide barındırmamakta. Leke oluşumu veya tende tahrişe yer vermeyen bu uygulama ile kıl kökleri yok edilir.

Ağrısız Epilasyon İçin : Ütüleme Yöntemi

Saniyede 10 atış ile ortalama 45 dakika gibi bir sürede tüm istenmeyen tüyleri yok eden bu teknoloji, normal lazer tedavisine kıyasla oldukça avantajlıdır. Kıl folikülünün yavaş yavaş ısıtıldığı ve atış aralarında hızla soğutulması ile istenmeyen tüylerden arınması sağlanmaktadır.

Etkin sonuç için ortalama 4 ile 6 seans uygulanabilen ütüleme lazer epilasyonu, kişinin kıl yapısına göre de daha kısa seanslarda uygulanabilmektedir. Bu durum haricinde hacimli kıl yapısı bulunan kişilerde dahi 6 aylık süre zarfında %85 oranında kıl köklerinin yok olduğu belirtilmekte.

Ağrısız ve acısız uygulanan bu yöntem ile kişilerin konforu sağlanmakta, ayrıca makul fiyatı ile de tüm istenmeyen tüylerden arınmanız için adeta biçilmez bir kaftandır ütüleme yöntemi.