Jetpeel Uygulaması Nedir ?

  • Hafta içi

    09:00 - 19:00

  • Cumartesi

    09:00 - 19:00

  • Pazar

    09:00 - 19:00

Jetpeel Uygulaması Nedir ?Jetpeel, ağrısız ve hızlı cilt bakım uygulamasıdır. Cildi inanılmaz derece de gençleştirerek, anında yenilenmesine, derinlemesine arındırmasına ve belirgin ton açılımı sağlanır. Ayrıca hiçbir yan etkisi bulunmayan bu yöntem sayesinde cildiniz, oldukça şeffaf ve ışıltılı görünüme kavuşur.

Jetpeel Nasıl Uygulanır?

Özel şeffaf bir hortumun, jetpeel cihazına bağlanması ve serum fizyolojik ile uygulanma şekline göre tasarlanan titanyum uçlu başlıklar takılır. Cihaza bağlı hava kompresörü serum fizyolojik ile cilde gönderilir. Ayrıca cilde özel olarak hazırlanan vitaminler, solüsyonlar ve asitler de bu yolla cilt altına aynı basınçla gönderilebilir.

Jetpeel Nerelere Uygulanabilir?

Jetpeel yöntemi sıklıkla yüz bölgesine, boyuna ve dekolte bölgesine uygulanabilmektedir. Ayrıca el, göğüs, ayak ve vücudun tüm istenilen bölgesine uygulanır.

Jetpeel Uygulaması Kaç Çeşittir?

5 çeşit jetpeel uygulaması bulunmaktadır. Bunlar; JetClean, JetCare, JetAcne, JetAge, JetBody.

Jetpeel Uygulamasının Zararları Bulunur mu?

Hayır, Jetpeel uygulamasının herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ancak uygulamanın ardından ciltte pembeleşme görülür, bu doğaldır üstelik oldukça kısa sürede geçmektedir. Ortalama 45 dakika çok hassas ciltlerde ise en geç 24 saatte geçebilir.

Jetpeel Hangi Durumlarda Yapılamaz?

Mantar hastalığı, Herpes, Enfektif Cilt hastalıkları, Vitiligo ve Roaccutane kullanımı gibi belirtiler taşıyan kişilerde uygulama yapılamamaktadır.

Medikal bir tedavi sistemi olan jetpeel uygulaması, kişiye gerekli görüldüğü seans aralıklarında uygulanmaktadır. Dermokozmetik ürünler eşliğinde yapılan uygulama ile 30 ile 45 dakik arasında işlem gerçekleştirilir. Ayrıca hiçbir olumsuz yan etkiside bulunmamaktadır.